Yolcu Servisleri ve Yol Bulma

Yolculuk Deneyiminin Geleceği

ÖRNEK ÇALIŞMA

“ICF Smart Steps is the first mobile assistance application worldwide for blind and visually impared passangers at an airport. We are happy to use the same navigation feature base in our new mobile app for all of our passangers.”

Deniz Yeni - Fraport TAV Antalya AirportsIT Director

Havalanları, Tren ve Otobüs İstasyonları her zaman ziyaretçiler için kaotik ortamlardır. Güvenlik kontrolü, uzun kuyruklar ve son dakika değişiklikleri iyi planlanmış bir geziyi stresli ve zor bir hale getirebilir.

Operasyon ekibi ise sorunsuz bir operasyon süreci geçirmek ve yolcuları rahat ettirmek için aşırı baskı altında hissediyorlar.

Çoğu ülkenin engelli yolcular ile ilgili yasa ve kısıtlaması bulunmakta.

Smart Steps konumlandırma ve navigasyon özellikleri ile size farklı imkanlar sağlar:

Özel tasarlanmış kullanıcı arayüzü ile engelli yolculara daha iyi bir deneyim sunan mobil uygulama
Yolcular için daha iyi bir planlama, daha kolay gezinme ve düşük stres sağlar. Yolcular serbest kalan zamanı alışveriş, rahatlama ya da çalışma için kullanabilir.
Park yerinden ya da toplu taşıma istasyonlarından check-in bankoları ve güvenlik kontrol noktalarına ve oradan da kapıya kadar yönlendirir. Yolcular kendi konumlarını harita üzerindeki mavi noktadan görebilirler, aynı zamanda lavabolar, ATMler gibi tüm POI’leri de harita üzerinde görebilirler.
Güvenlik noktalarındaki bekleme sürelerini analiz ederek, yolcuların mevcut konumlarını belirterek, ısı haritalarını çıkartarak yardım masasını destekler.
Ziyaretçileri isimleri ile karşılayarak ve kişisel tercihlerine göre deneyimler sunarak VIP hizmetlerini geliştirin.